Magazyn

UNIWERSAL.info
WROCŁAWSKI MAGAZYN SPOŁECZNO-POLITYCZNY
Uniwersal.info to magazyn o profilu społeczno-politycznym, wydawany na Uniwersytecie Wrocławskim. Siłą Naszego magazynu są ludzie: młodzi, ambitni, niezależni, kreatywni, dynamiczni, o otwartym światopoglądzie, którzy łącząc w sobie talent dziennikarski z potrzebą ekspresji piszą o problemach współczesnego świata w sposób przyciągający uwagę czytelnika.

Wśród twórców i stałych współpracowników magazynu „Uniwersal.info” są najzdolniejsi studenci
i absolwenci, liczni doktoranci i pracownicy naukowi oraz eksperci ze środowiska akademickiego Uniwersytetu Wrocławskiego. Nasi autorzy specjalizują się w tematyce społeczno politycznej ze szczególnym uwzględnieniem polityki zagranicznej – od zagadnień transatlantyckich poprzez europejskie, bliskowschodnie i postsowieckie, na azjatyckich kończąc. Dziennikarze„Uniwersal.info” to m.in. stypendyści Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Programu Fullbrighta i programów europejskich, zdobywcy nagród Ministra Spraw Zagranicznych, członkowie towarzystw naukowych i grup eksperckich, autorzy materiałów wykorzystywanych w takich mediach jak Forbes, TVN BiŚ, Angora, Onet.pl, Wyborcza.biz i wielu innych, a także doświadczeni podróżnicy tworzący dla nas relacje z takich krajów, jak m.in. Afganistan, Kirgistan, Syria, Liban, Iran, Meksyk, Rosja czy Gruzja.

Będziemy zawsze tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne, interesujące, godne polecenia. Chcemy by nasze pismo było istotnym forum uczelnianej wymiany poglądów, myśli i idei wśród młodej inteligencji uniwersyteckiej, a także cennym źródłem informacji. W związku z tym jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami szerokiego środowiska akademickiego. Piszcie do nas, czekamy na Wasze pomysły, sugestie i propozycje.

ISSN 2081-7576 Rej Pr 2808 Sąd Okręgowy we Wrocławiu I Wydział Cywilny

Polecamy nawigiliewgory.pl